Světýlko

Kontakt: 

Mgr. Alena Uhde, office@svetylko.info, 739 421 201
Vídeňská 55, 639 00 Brno

Profil organizace 

Jsme široce působící neziskovou organizací, jež si dala za cíl podporovat a pomáhat dětem, mládeži a seniorům, kteří jsou fyzicky, psychicky, sociálně či jinak znevýhodněni. Každoročně organizujeme menší a větší projekty zaměřené na děti i dříve narozené. Podporujeme například teplým jídlem školáky a seniory, kteří se kvůli nízkým příjmům nedostatečně stravují. Organizujeme a financujeme letní tábory pro děti z dětských domovů, hipoterapie a jiné.

Co tě čeká? 

Hledáme dobrovolníka/ky, který Světýlku svými schopnostmi a nápady pomůže najít místo na trhu a dá o nás vědět široké veřejnosti. Jedná se především o podporu projektů: Obědy pro školáky. Obědy pro babičky a dědečky, Charitativní aukce.

Požadavky na dobrovolníky 

Hledáme odborníka/ky (z celé ČR) na marketing (SŠ, VŠ). Uvítáme i studenta, který chce získat praktické zkušenosti, vymýšlet kreativní návrhy, ověřit si své znalosti a nápady. Má schopnost nadchnout se pro dobrou věc a věnovat ji svůj volný čas. Nevyžadujeme docházku do kanceláře, dobrovolník může pracovat z domu.