Armáda spásy, NDCM Lavina

Karta organizace ke stažení 
Kontakt: 

Andrea Mikutowská,kcstankova.brno@armadaspasy.cz, 773 770 233

Profil organizace 

Jsme nízkoprahový klub pomáhající dětem a mládeži ve věku od 6 do 16 let, kteří se nacházejí v tíživé životní situaci - děti se u nás svěřují se svým trápením. Prostřednictvím volnočasových, vzdělávacích, rozvojových aktivit a programů specifické prevence jim pomáháme pozitivně nasměrovat změnu v jejich životech. Snažíme se, aby bylo dětem umožněno kriticky přemýšlet nad svou situací a byly schopny se samostatně rozhodovat. 

Co tě čeká? 

V klubu Lavina tě čeká přátelský kolektiv pracovníků a možnost seberealizace. Dobrovolnou činností při práci s naší cílovou skupinou se naučíš i něco o sobě a dozvíš se, jaká jsou specifika sociální práce. Budeš vést vlastní programy a aktivity – fantazie se meze nekladou!

Požadavky na dobrovolníky 

Hledáš ve volném čase smysluplnou činnost a máš odvahu zkoušet nové věci? Jsi kreativní a chceš nějakou dovednost naučit i děti? Nejsi zatížen předsudky? Jsi komunikativní a otevřeně smýšlející? Umíš něco fakt speciálního, jsi starší osmnácti let a máš čistý trestný rejstřík? Těšíme se tvou aktivitu, nasazení a spolupráci alespoň jednou měsíčně!