Mladiinfo ČR

Kontakt: 

Eliška Němcová, eliska.nemcova@mladiinfo.cz, 730 684 765

Mladiinfo ČR, z.s., Masarykova 32, Brno - střed (kancelář se nachází v 2. patře)

Profil organizace 

Inspirujeme mladé lidi v Česku k tomu, aby využívali svůj potenciál, vyrazili do světa a stali se aktivními občany. Přinášíme komplexní, nezávislé a objektivní informace o nabídkách a možnostech v oblastech studia, stáží, vzdělávání, cestování, dobrovolnictví a dalších. Z nových lidí v týmu Mladiinfo máme vždycky radost! A troufáme si říct, že ta radost je oboustraná. Být součástí Mladiinfo ČR je skvělá zkušenost pro každého, kdo se zajímá o to, jak to funguje v neziskové organizaci zaměřené na vzdělávání a participaci mladých lidí. Jsme přátelští, otevření, a flexibilní. Přidej se k Mladiinfo a přesvědč se na vlastní kůži!

Co tě čeká? 

Jsme naklonění různým formám spolupráce dle tvých představ a časových možností. Aktivity si rozdělujeme dle domluvy - můžeš se podílet na správě sociálních sítí, PR, fundraisingu, pořádání akcí, Knihovně věcí ad. Jsme otevřeni novým nápadům.

  • vítáme zapojení v kanceláři v Brně, většina věcí se dá dělat i online
  • dobrovolníci se zapojují do aktivit samostatně v i v týmu s ostatními dobrovolníky
  • dobrovolníci nejsou v organizaci pojištěni
  • benefity pro dobrovolníky: účast na školeních a seminářích, teambuildingy, bezplatné půjčování z Knihovny věcí, potvrzení praxe
  • časová náročnost: dobrovolnictví probíhá dle domluvy,ideálně aspoň 8 hodin měsíčně
Požadavky na dobrovolníky 
  • žádné - vše je na domluvě

Možnost uplatnění cizojazyčných dobrovolníků? ano (s angličtinou)