AIESEC

Kontakt: 

Eliška Klaclová, eliska.klaclova@aiesec.czbrno@aiesec.cz, 773 982 712

AIESEC, Komenské náměstí 220/2, 602 00 Brno-střed

Profil organizace 
AIESEC je mezinárodní nezisková organizace vedená studenty. Jeho hlavní činností je zprostředkování zahraničních stáží - dobrovolnických Global volunteer, profesních Global talent a profesních pro studenty pedagogiky Global teacher. Zároveň také organizuje lokální projekty jako je konference o podnikání Symposium, konference o udržitelnosti YouthSpeakForum nebo projekt Be the Change, do kterého se mohou zapojit zahraniční studenti. 
Nicméně lze se také přidat k organizaci jako dobrovolník a pomáhat zprostředkovat stáže a lokální projekty pro ostatní a během toho pracovat na svém osobní rozvoji a zkusit si mnoho činností od marketingu až po project management.

 

Co tě čeká? 

Nabízíme neplacené dobrovolnické stáže v zahraničí - účast na projektech, kde je kladen důraz na mezikulturní poznávání a osobní rozvoj všech účastníků. Jako účastník máš na výběr z různých typů dobrovolnických zkušeností. Můžeš pracovat s neziskovými organizacemi nebo na projektech, které se zaměřují na kulturní porozumění, ekonomický růst, kariérní rozvoj a jazykovou gramotnost.

Požadavky na dobrovolníky 
  • věk 18-30 let
  • angličtina na komunikační úrovni

Možnost zapojení cizojazyčných dobrovolníků? ano