Pozvánka na praktický workshop: ONLINE NÁSTROJE

14. 12. 2022 14:00 to 17:30

Koordinujete dobrovolníky? Pracujete s mládeží? Hodí se vám znát online nástroje, které lze používat při koordinaci, leadershipu, projektové činnosti? Zveme na praktický workshop v Brně: 14.12.  (14 - 17: 30 h). Sbalte svůj notebook a přijďte vyzkoušet nové postupy. Přihlašování do 12. 12.

 
 
ONLINE NÁSTROJE
bezplatný praktický workshop zaměřený na online práci s dobrovolníky a mládeží
 
KDY se workshop uskuteční? 
  • 14. 12. od 14 do 17:30 h
 
CO můžete čekat?
Přímo na svém notebooku si během workshopu prakticky vyzkoušíte
  • Miro aneb digitální flipchartový papír, na kterém vykouzlíte myšlenkové mapy, rozložíte projekt na jednotlivé dílčí fáze nebo připravíte grafiku ze schůzky strategického plánování vaší organizace
  • Mentimeter / Slido vám pomůže zjistit cokoli, co potřebujete od vašeho publika anonymně zjistit... Jaký návrh se jim líbí nejvíce? Co si představí pod pojmem dobrovolnictví? Jak byli spokojeni s vaším workshopem? Prezentujte výsledky hlasování ihned pomocí worldcloudů, sloupcových grafů nebo pavučiny!
  • Padlet vám poslouží jako nástěnka, kde si uchováte dokumenty ke sdílení s projektovými partnery nebo fotografie z teambuildingového víkendu. Ideální na akce jako jsou konference či projektová setkání.
  • Google Sites z vás udělá profíka na jednoduché webovky či pozvánku na Vaši akci, ať už půjde o vánoční večírek nebo infopack k mezinárodnímu projektu.
  • Seznámíte se s příklady, jak může být nástroj v praxi použit. V rámci skupinového brainstormingu zkusíte popřemýšlet na co vše byste mohli nástroj sami použít. A rovnou si ho "osaháte" v praxi, na konkrétním případě, který se vám bude v budoucnu hodit.  
 
KDE se workshop uskuteční? 
Sejdeme se osobně! na adrese našeho dobrovolnického centra
Regionální dobrovolnické centrum Jihomoravského kraje, Bratislavská 26, Brno 
NOTEBOOKY S SEBOU!
 
JAK se přihlásit? 
  1. vyplňte přihlašovací formulář 
  2. vyčkejte na e-mailové potvrzení přihlášky, jehož součástí budou platební údaje pro zaplacení vratné zálohy 500 Kč, která funguje jako potvrzení Vaší rezervace
  3. zaplaťte vratnou zálohu 500 Kč - jakmile platbu zaregistrujeme, dostanete finální informace k semináři

Platbou potvrdíte svoji účast a peníze Vám budou vráceny zpět na účet pokud se semináře opravdu zúčastníte. V případě nečekaných překážek můžete vyslat náhradníka*ici. 

Kapacita omezena. Termín pro přihlášení: 12. 12. 

Kontakt pro řešení nejasností: Kateřina Plesková, katerina.pleskova@dobrovolnickecentrum.cz, 776 594 804