Poznejte Hnutí Brontosaurus prostřednictvím speciálního večera!

03. 10. 2023 17:00

Jihomoravské dobrovolnické centrum má pro vás skvělý tip na akci, která se koná u našich dlouhodobých partnerů v Hnutí Brontosaurus. Pokud jste kdy přemýšleli o dobrovolnictví s Brontosaury nebo jste jen zvědaví, co dělají, máte jedinečnou příležitost se dozvědět více!

Den otevřených dveří (od 17:00)

Chceš nahlédnout do světa Brontosaura a zjistit více o jejich činnosti? Vřele doporučujeme tento Den otevřených dveří, kde můžeš osobně potkat koordinátory programů, nahlédnout do zákulisí jejich kanceláře a získat všechny potřebné informace o tom, jak se zapojit. Pro nás je Hnutí Brontosaurus jedním z klíčových partnerů v oblasti dobrovolnictví a víme, že nabízí skvělé příležitosti pro každého!

Palačinková sešlost (od 19:00)

Pokud chcete prohloubit své poznání Hnutí Brontosaurus a zažít přátelskou atmosféru, přidejte se k Palačinkové sešlosti. Kromě chutných palačinek, budete mít možnost sdílet zážitky z letních táborů, potkat staré i nové dobrovolníky a zjistit více o plánech Brontosaurů do konce roku a do roku 2024, kdy oslaví 50. výročí.

Navíc, pokud máte zájem být ještě více aktivní, můžete se zapojit do přípravy a organizace akce. Více informací najdete zde: Zapoj se!

Za Jihomoravské dobrovolnické centrum vřele doporučujeme tuto akci všem, kteří mají zájem o dobrovolnictví a chtějí se dozvědět více o možnostech zapojení s Hnutím Brontosaurus.

Přijděte a objevte magii dobrovolnictví!