Pomozte Ukrajinským a Českým Dětem - Sbírka Školních Potřeb

Třetí ročník školních dnů Vesny je tady, a potřebují vaši pomoc! Tuto událost spolek Vesna uspořádal poprvé před několika lety a díky vaší štědrosti pomohli stovkám dětí z nízkopříjmových rodin zajistili školní balíčky.

Tento rok je ale situace složitější, neboť mnozí dárci jsou vyčerpaní. Aktuálně potřebují pomoci alespoň 250-300 dětem z České republiky, Ukrajiny a dalších nízkopříjmových rodin.

Jak Můžete Pomoci?

1. Vyhledejte přebytečné školní potřeby: aktovky, pouzdra, psací potřeby, přezůvky, cvičky, a další neopotřebované věci, které by mohly udělat radost dětem. Klidně i různé drobnosti, jako jsou zápisníky, klíčenky, batůžky nebo reklamní předměty.

2. Ve firmě zásoby nevyužitelných věcí: jestliže máte ve své firmě zásoby nepotřebných předmětů, jako je starý merch, rádi se o ně postaráme.

3. Finanční podpora: již jsme nakoupili školní potřeby za 60 000 Kč z peněz, které jste nám v minulých měsících poslali na transparentní účet. Každý příspěvek je stále vítán.

Kam věci přinést?

Věci prosím přineste ve středu 23. 8. 2023 od 10 do 17 hodin na Pellicovu 2c (nemusíte se hlásit předem).

Společně dokážeme udělat radost!

Věříme, že vaše podpora může udělat obrovský rozdíl v životech těchto dětí. S vaším soucitem a štědrostí jim můžeme pomoci začít nový školní rok s úsměvem na tváři.

Moc děkujeme vaši pomoc!