Tradiční podzimní bazárek a DNY DOBROVOLNÍKŮ v centru MaTáTa!

Rodiče, děti i senioři – pozor! Rodinné centrum MaTáTa má pro vás připravenou podzimní lahůdku. Přijďte si prohlédnout tradiční PODZIMNÍ BAZÁREK plný dětského oblečení, vybavení pro těhotné a sportovní potřeby. A pokud máte chuť zapojit se do něčeho většího, 14. října vás čekají DNY DOBROVOLNÍKŮ!

Historie centra MaTáTa:

Centrum MaTáTa vzniklo v roce 1998, kdy skupina rodičů toužila po místě, kde by se mohli vzdělávat, setkávat a vzájemně podporovat. Otevřeli dveře komunitě, kde každý může najít své místo a naplnit svůj volný čas smysluplnými aktivitami.

Kurzy a kroužky:

Nabízí širokou škálu kurzů a kroužků pro děti i dospělé. Od tvořivých dílen až po sportovní aktivity.

Pro všechny generace:

Kromě rodin s dětmi se zaměřují také na seniory, pro které je připravený speciální program a setkání.

Podzimní bazárek:

Nenechte si ujít tradiční podzimní bazárek, který bude 12.-13. Října na Lesné. Přijďte si vybrat z širokého sortimentu dětského oblečení, sportovního vybavení a dalších potřeb. Nabízí také speciální sortiment pro těhotné a kojící maminky.

Dny dobrovolníků:

Chcete se stát součástí jejich týmu? Hledají dobrovolníky na tradiční přípravu MaTáTa bazárku. Přidejte pomocnou ruku a uvidíte výsledky své práce. Akce bude 14.října, Okružní 21, Brno – Lesná. Dozvíte se více o možnostech, jak se můžete zapojit!

Kontakt:

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně bazárku či Dnu dobrovolníků, neváhejte je kontaktovat na bazarek@matata.cz nebo na luciezel@matata.cz.

Závěrem:

Věříme, že každá rodina, dítě či senior najde v centru to pravé pro sebe. Ať už hledáte nové aktivity, kroužky, nebo chcete jen něco nového pro své nejmenší, MaTáTa je tu pro vás!

Těšíte se s námi na říjnová setkání?