Jak nás můžete podpořit

Jsme spolek, který funguje na základě přesvědčení, že s pomocí dobrovolníků a ve spolupráci s dalšími neziskovými organizacemi dokážeme zlepšit přispět k řešení ekologických a sociálních problémů i ke zvládnutí mimořádných událostí.

Cílem všech našich aktivit je ukázat, že dobrovolnictví jednotlivců a skupin má smysl. Proto podporujeme aktivní mladé lidi, kteří se zajímají o dění okolo sebe a kteří jsou ochotni investovat svůj volný čas do dobrovolnických aktivit a umožňujeme jim stát se součástí života neziskových organizací všeho druhu, potkat nové lidi, cestovat na zajímavá místa a naučit se něco nového.

I díky vaší podpoře napomáháme tomu, aby se motivovaní lidé zapojili např. do doučování dětí ze sociálně slabších rodin, pomáhání lidem s handicapem, aby docházeli do domovů pro seniory, pečovali o přírodu a památky, organizovali kulturní akce či přispívali k rozvoji komunity.

Pořádáme besedy a přednášky pro veřejnost s cílem inspirovat a nadchnout pro dobrovolnictví a nabízíme individuální či skupinové konzultace, kdy zájemce seznamujeme s dobrovolnickými příležitostmi doma i v zahraničí.

Jak nás můžete finančně podpořit?

Líbí se Vám naše činnost? Nemáte čas nám pomoci jako dobrovolník, ale přesto nás chcete podpořit? 

Pro rychlou, jednorázovou podporu je nejsnazší převod pomocí platební karty. V pravém sloupci kliknete na zvolenou částku a pak na tlačítko „Daruji DC67“. Následně budete přesměrování na zabezpečené stránky portálu Darujme.cz, přes který nám peníze odešlete. 

Své příspěvky můžete také zasílat na účet vedený u účet u Fio banky: 2501576509/2010. Do zprávy pro příjemce prosím uveďte „dar“ + jméno a kontakt.

 

Za poskytnutou podporu upřímně děkujeme.