Odborné konzultace

Chtěli byste se zapojit do dobrovolnických projektů v Brně, v ČR nebo třeba v zahraničí? Nevíte, kde projekty najít a který je pro vás ten pravý? Máte nápad na vlastní projekt? Poradíme vám, kde získat finanční podporu a jak projekt realizovat.

Zastavte se za námi na individuální konzultační hodiny. Pokud chcete můžete konzultovat i online. Kontaktujte nás prostřednictvím naší facebookové stránky nebo pistě na email konzultace@dobrovolnickecentrum.cz nebo volejte 776 594 804. 

Dobrovolnictví v ČR?
Nabídka dobrovolnických příležitostí je nezměrná. Jen v Brně a jeho okolí se můžete zapojit do činnosti více než 80 organizací. To by bylo, abyste si nevybrali tu pravou! Sledujte aktuální nabídku dobrovolnických pozic v Brně a ČR nebo vyhledávejte v databázi organizací.

Vyjet do zahraničí?
Evropa, či exotické země? Na dobrovolnické pobyty můžete prakticky kamkoli. A to jak na krátkodobé (pár týdnů nebo třeba jen jeden), či dlouhodobé (jako je roční Evropská dobrovolná služba, EVS). Více informací dobrovolnickým příležitostech v zahraničí najdete v nabídce dobrovolnictví ve světě.

Zajímavé informace k tématu najdete v publikacích:

Jak se zapojit do neformálního vzdělávání?
Nadnárodní iniciativy mládeže v programu Erasmus+ mládež
Dobrovolnictví
Práce v zahraničí 
Studium v zahraničí