
Prožili jsme další pracovní výjezd Regionálních dobrovolnických center a dalších organizací, podílejících se na Dny dobrovolnictví, který přinesl nové výzvy a nová partnerství například s Koalice nevládek Pardubicka, která s námi letos vstoupí do Dnů dobrovolnictví.
Celé dva pracovní dny jsme plně využili na řešení společných témat, a navíc jsme se výrazně přiblížili k finální verzi memoranda ke Dnům dobrovolnictví, které bude jasněji definovat podobu závazků vůči této celorepublikové akci, tak aby byla veřejnosti z řad dobrovolnictva co nejblíže.
Těšíme se na další setkání a děkujeme všem organizacím za skvělou atmosféru a velké nasazení při řešení jednotlivých témat:
27.08.2025