Nový stipendijní program pro rozvoj digitálních dovedností

V dnešní digitální éře čelí organizace v neziskovém sektoru nejenom obrovským možnostem, ale také výzvám. Naším cílem je zvýšit digitální kompetence pracovníků těchto organizací a umožnit jim efektivní využití digitálních nástrojů. S touto vizí přichází nový stipendijní program od Evropského centra pro digitální akce (ECDA).

 

ECDA Fellowship Program

ECDA, prestižní organizace zaměřená na digitální rozvoj, zahajuje nový stipendijní program "ECDA Fellowship Program". Tento program má za cíl posílit digitální kompetence pracovníků v neziskovém sektoru, s důrazem na digitální kampaně a komunikaci.

Co program nabízí?

Vzdělávání: Účastníci programu budou mít možnost absolvovat tříměsíční intenzivní vzdělávací kurz, který se zaměřuje na rozvoj dovedností v oblasti digitálních dovedností. Kurz bude obsahovat široké spektrum témat, včetně strategií digitálních kampaní, efektivního využití sociálních médií a online komunikace.

Stipendium: Pro pokrytí nákladů spojených s kurzem a dalšími výdaji je účastníkům poskytováno stipendium.

Technické vybavení: ECDA poskytne účastníkům technické vybavení, které potřebují k úspěšnému absolvování programu. To zahrnuje přístup k potřebným digitálním nástrojům a technologiím.Možnost grantu: Po skončení programu budou mít účastníci možnost požádat o navazující grant na podporu svých digitálních projektů a aktivit.

Příležitost pro ČR: Pro zájemce z České republiky je pravděpodobnost úspěchu ve výběrovém řízení velmi vysoká.

Jestliže patříte mezi pracovníky neziskové organizace toužící po rozšíření svých digitálních kompetencí, přihlaste se do ECDA Fellowship Programu do 1. září. Více informací najdete na oficiálních stránkách programu: ECDA Fellowship Program.

V případě zájmů se ideálně obracejte přímo na kontakt:

Vesna Jusup Kontakt: vesna.jusup@centerfordigitalaction.eu

Kompletní informace najdete zde:
https://www.centerfordigitalaction.eu/ecda-fellowship-program.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost zdokonalit své digitální dovednosti a přispět tak k rozvoji vaší neziskové organizace. Termín se blíží, proto neotálejte a přihlaste se co nejdříve!