DOBROVOLNICTVÍ V NCDM DŽIVIPEN: Společně měníme životy mladých lidí

Připojte se k dobrovolnickému programu v NCDM Dživipen a pomozte mladým objevovat svět radosti a podpory. Pokud máte rádi práci s dětmi a mladými lidmi a chcete věnovat svůj volný čas smysluplným aktivitám, máme pro vás skvělou příležitost. NCDM Dživipen hledá dobrovolníky na spolupráci pro děti od 6 do 14 let.

 

Máte čas v odpoledních hodinách (od 12:00 do 17:00 hodin) v pondělí 31.7.2023, ve středu 2.8.2023 nebo ve čtvrtek 3.8.2023? Rádi vás přivítají v jejich týmu!

Jaká bude vaše role?

Vaším úkolem bude pomáhat sociálnímu pracovníkovi při interaktivním vyplňování volného času dětí a mladých. Vaše přítomnost a podpora budou pro ně nesmírně cenné a přispějí k jejich pozitivnímu rozvoji. Společně se budete zaměřovat na osobní přístup, různorodé aktivity a programy, které pomáhají zvládat každodenní výzvy a rozvíjet se.

Jak je kontaktovat

Chcete-li se stát součástí jejich týmu a zažít skvělé zážitky plné smíchu a radosti, neváhejte je kontaktovat:

E-mail: jana.hanzlikova@armadaspasy.cz

Telefon: 773 770 239

O NCDM Dživipen

NCDM Dživipen je součástí Armády spády v České republice a pomáhá dětem a mladým lidem ve věku od 6 do 14 let. Jejich cílem je poskytovat osobní podporu a různorodé aktivity, které přispívají k pozitivní změně v životech. Vytváří bezpečné a podpůrné prostředí, kde se mohou svobodně projevovat, rozvíjet se a sdílet své radosti i starosti.

Zjistěte více

Chcete-li se dozvědět více o službě a jejich působení, navštivte webovou stránku: 

Odkaz na web.

Vaše podpora a účast je nepostradatelné. Děkujeme, že pomáháte společně měnit životy dětí a mladých lidí.