Dobrovolnický den ve Vesně

14. 08. 2023 10:00

Jsme nadšeni, že vás můžeme pozvat na jedinečnou příležitost stát se součástí pozitivní změny. Organizace Vesna - ženský vzdělávací ústav hledá dobrovolníky/dobrovolnice na svůj Dobrovolnický den. Spousta různorodé práce, do které se můžete zapojit jako jednotlivec, skupina i firemní tým. Záleží na vás zda na pár hodin nebo celý den.


Datum: 14. srpna 2023 od 10:00

Co na vás čeká?

Během tohoto akčního dne se budete věnovat přípravě učeben pro nadcházející školní rok. Od malování přes úklid až po přenášení nábytku - každý úkol má svůj význam a vaše pomoc bude mít trvalý dopad. 

Kdo může přijít?

Nejen jednotlivec, ale i firemní týmy, skupiny přátel či rodiny. Bez ohledu na to, zda budete moci věnovat celý den, nebo jen pár hodin, vaše účast je velmi ceněná. Společně můžete dosáhnout skvělých výsledků!

Jak se zapojit?

Pokud máte doma úklidové prostředky nebo pomůcky na malování z letních projektů, které bychom mohli využít, klidně je vezměte s sebou. Každý detail přispívá k úspěchu této společné snahy. Máte-li zájem, kontaktujte je na e-mailové adrese dobrovolnici@spolekvesna.cz. Rádi vám poskytnou více informací.

Věříme, že když se zúčastníte této akce, tak strávíte příjemný den a přispějete k dobré věci.