Dny dobrovolnictví 2024 - poděkování

Co všechno jsme za ty 4 dny prožili, se ani nedá vypovědět ale vy, kteří jste se zúčastnili, tak víte a my věříme, že pokud jste se s dobrovolnictvím setkali poprvé, váš dobrovolnický příběh tím ani zdaleka nekončí! A pro vás ostatní přinášíme fotografické ohlédnutí, a pokud vás zaujme, a ještě s dobrovolnicvtím nemáte zkušenost, není nic jednoduššího, než se připojit do naší dobrovolnické rodiny!
 

 

Pokud trvale nežijete v jihomoravském kraji, ostatní Regionální dobrovolnická centra jsou tu po celé republice pro vás, a jako spoluorganizátoři této jedinečné akce vás ráda podpoří ve vašem rozvoji na cestě k dobrovolnictví, stačí se ozvat skrze www.dnydobrovolnictvi.cz/kontakt.
 
Děkujeme všem účastníkům a účastnicím, děkujeme všem spoluorganizátorům a partnerům a už teď se těšíme na další ročník!
 
Jako koordinátoři Dny dobrovolnictví, Jihomoravské dobrovolnické centrum jmenovitě děkuje všem regionálním dobrovolnickým centrům a organizacím, které si vzaly na starosti koordinaci akce v jednotlivých krajích, a bez kterých by letošní Dny dobrovolnictví v České republice nebyly tím, čím se staly, jedinečnou oslavou dobrovolnictví plnou nevšedních zážitků a vzájemné pomoci: